EagleEyes

Sektörel Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8,6
  • Sürüm 1.7.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AVTECH
EagleEyes, sektörel alanda geliştirilen ve başarılı bir tasarımı ile dikkat çeken mobil uygulamalardan biridir.

Kullanıcı dostu arayüzü ile yepyeni bir tasarıma sahip olan EagleEyes mobil uygulaması Avtech stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan iş dünyasına yönelik kaliteli bir mobil uygulamadır. Uygulamayı Android  işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirerek kullanabilirsiniz. İş dünyanızı mobilden takip etmenin en kolay ve güvenilir yolu EagleEyes mobil uygulamasından geçiyor. 

Gerçek zamanlı canlı video akışı uzaktan izlemek amacıyla geliştirilen EagleEyes sizlere kolay kullanımı ile başarılı bir hizmet sunuyor. İş yerinizde bulunan kameraları mobil cihazınızdan uzakta da olsanız takip edebilirsiniz. Akıllı cep telefonunuz iş yerinizi uzaktan da takip etmek için EagleEyes mobil uygulamasına ev sahipliği yapıyor. İş yerinizde olup bitenleri kolay bir sistem üzerinden takip etmek için sizde EagleEyes mobil mobil uygulamasına sahip olabilirsiniz. 

Dünya çapında tanınan Avtech şirketinin geliştirmiş olduğu EagleEyes mobil uygulaması şirketinizi mobil cihazınız ile uzaktan takip etmeniz konusunda sizlere verimli bir hizmet sunacaktır. Sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışan EagleEyes mobil uygulamasına sizde ücretsiz olarak sahip olun ve sorunsuz güvenlik sisteminden kolaylıkla faydalanın. 

EagleEyes indir